Угода користувача

(на умовах публічної оферти)


Ця угода публічної офферта між Продавцем з одного боку і Покупцем, будь-якою особою, яка прийняла пропозицію з іншого. Даний договір адресований невстановленій кількості осіб. Замовляючи будь-який товар https://lipashop.com ви підтвердите свою згоду з умовами цієї публічної оферти.
Ця Публічна оферта діє до моменту прийняття нової редакції оферти.

1. Терміни та визначення
У цій пропозиції, якщо контекст не вимагає іншого, наступні терміни мають наступні значення і є невід'ємною його частиною:
Продавець – LIPA бренд одягу, ФОП Ліпунова Діана Міколаїнва (Місцезнаходження: Україна, м. Київ, вул. Костьольна, 7, тел.: +38067 844 44 00 email: lipa.brand.ua@gmail.com).
Користувачем є будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту https://lipashop.com яка приймає всі умови цієї оферти і має намір замовити товар.
Покупцем є будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту, що робить замовлення на сайті https://lipashop.com з метою покупки товару і тим самим підтверджує свою згоду з усіма умовами цієї оферти.
Інтернет-магазин - офіційний інтернет-магазин Продавця LIPA, розташований за інтернет-адресою https://lipashop.com.
За цим договором поняття Інтернет-магазин і Магазин, а також інтернет-адреса https://lipashop.com і всі похідні від lipa, lipashop є рівнозначними і трактуються достовірно, відповідно до контексту оферти.
Товар - об'єкт угоди сторін; одяг, аксесуари та інші предмети, представлені в офіційному інтернет-магазині з метою їх продажу.
Правила продажу - Правила продажу товарів в інтернет-магазині LIPA .
Акційна знижка - це знижка, яка надається на певний Товар. Розмір знижки вказаний на сторінці товару. Ціна товару вже вказана з урахуванням акційної знижки.
Купон (Промокод) - це спеціальний код, який активує спеціальну знижку на Товар.

2. Загальні положення
2.1 Продавець реалізує товар через інтернет-магазин за адресою: https://lipashop.com
2.2 Замовляючи Товар в Інтернет-магазині, Користувач погоджується з умовами продажу Товару, розміщеними на сайті. Якщо ви не згодні з умовами продажу, користувач повинен негайно припинити користуватися послугою і покинути сайт https://lipashop.com
2.3 Поточні умови продажу товарів та інформації про товари, розміщені на сайті, є публічною опоною відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України.
2.4 Поточні умови можуть бути змінені Продавцем без одностороннього повідомлення користувача/Покупця. Нова редакція умов цього договору набирає чинності з моменту його опублікування на сайті, якщо інша не передбачена самим Договором.
2.5 Договір набуває чинності з моменту підтвердження Продавцем будь-якої форми Покупцеві про прийняття Замовлення на момент замовлення покупця на Сайті, і з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефоном, вказаним на Сайті.
2.6 Інформуючи Продавця про свій номер телефону та електронну пошту, Покупець дає згоду на використання Продавцем цих засобів зв'язку, а також третіми особами, залученими до виконання своїх зобов'язань перед покупцем.
Дані можуть бути використані для поширення інформації про передачу замовлення на доставку, а також іншої інформації, безпосередньо пов'язаної з виконанням зобов'язання перед Покупцем за цією Публічною оцією.
Також дані, надані Покупцем, можуть бути використані для поширення акцій, новин про акції, знижки та інші дії Продавця.
При виконанні Замовлення Користувач/Покупець погоджується з тим, що Продавець може довірити виконання Договору третій осіб, залишаючись відповідальним за його виконання.

3. Предмет договору
3.1 Предметом цього Договору є можливість для Користувача купувати в особистих цілях, не пов'язаних з здійсненням ділової діяльності, Товари, представлені в каталозі інтернет магазину https://lipashop.com

4. Товар та порядок здійснення покупки
4.1 Продавець гарантує, що товари, представлені в інтернет-магазині, доступні. Описи та характеристики, що супроводжують Виріб, не є вичерпними та можуть містити помилки друку. З метою уточнення інформації щодо предмета, що цікавить, Покупець може звернутися до Служби підтримки в будь-який час по телефону, вказаному в інтернет-магазині.
4.2 За відсутності замовленого Покупцем Товару Продавець має право виключити товар з Замовлення або скасувати Замовлення, повідомивши Покупця електронною поштою або по телефону зв'язавшись з покупцем.
4.3 Покупець несе повну відповідальність за надання неточних даних, що унеможливив виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.
4.4 У разі повної або часткової відсутності передплаченого замовлення покупцеві пропонується заміна. У разі відсутності пункту заміни вартість скасованого Товару повертається Продавцем Покупцеві в спосіб, який обговорюється між Продавцем і Покупцем окремо або способом, в якому Покупець був оплачений за товар.
4.5 Після видачі замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про орієнтовну дату доставки шляхом відправки повідомлення на електронну адресу або номер телефону або телефонний дзвінок на номер телефону, вказаний Покупцем на момент замовлення або телефону.

5. Доставка замовлення
5.1 Способи, доставки товарів та способи оплати перераховані в розділі «Доставка та повернення».
5.2.1 Доставка замовлень по Україні здійснюється службою доставки «Нова Пошта». Орієнтовна вартість доставки кожного Замовлення відображається на Сайті на касі, але може бути змінена самостійно перевізником Nova Post, виходячи з ваги Продукту, регіону і способу доставки. Розрахувати доставку покупець може самостійно на офіційному сайті Nova Post https://novaposhta.ua/
5.2.1.1 Замовлення відбувається протягом 5 днів з дати підтвердження замовлення, якщо товар є на складі, якщо інші терміни не вказані при підтвердженні замовлення. На момент поставки Замовлення присуджується Покупцеві або третій стороні, зазначеній в Замовленні як Покупець або Одержувач. Якщо Покупець не може отримати Замовлення, Замовлення може бути вручено особі, яка може надати точні заяви про Замовлення. На момент поставки служба доставки в особі свого представника має право вимагати пред'явлення документа, який засвідчує особу одержувача.
5.2.1.2 Посилка доставляється на склад перевізника Nova Posta, вказаний покупцем. Для отримання посилки необхідно пред'явити паспорт і номер декларації. Номер декларації повідомляється Покупцеві будь-яким способом: за тел.; Використання мобільного додатку Viber Надсилає на електронну адресу клієнта. через текстове повідомлення, надіслане після надсилання замовлення.
Адреси та номери телефонів офісів Nova Post вказані на офіційному сайті Nova Post https://novaposhta.ua/
Безкоштовне зберігання посилки на складі Nova Post становить 5 днів. Після закінчення безкоштовного терміну зберігання посилка автоматично повертається. Покупець може продовжити термін придатності посилки, звернувшись до служби підтримки Продавця будь-яким зручним способом, зазначеним у розділі «Контакти» сайту Продавця. За кожен день зберігання посилки на складі «Нова Пошта» понад зазначений строк накладається пеня, яку сплачує Покупець.
5.2.1.3 Відповідальність за випадкове пошкодження або знищення Товару переходить до Покупця з моменту вручення йому Замовлення та підпису Одержувача в документах, що підтверджують доставку Замовлення.
5.2.1.4 Вартість послуги Nova Post Carrier - «Отримання повернення платежу на банківську картку» у разі оплати товару введеною оплатою Покупець сплачує додатково, згідно з тарифами Перевізника (20 грн q 2% від вартості замовлення).
5.2.3 У разі доставки за межі України вартість доставки розраховується індивідуально і повідомляється Покупцеві шляхом відправки електронного листа на електронну пошту та/або номер телефону.

6. Ціна та оплата товарів 6.1. Ціна товару вказана в національній валюті і включає всі податки, передбачені законодавством України.
6.2. Ціна товару вказана на Сайті. У разі неправильного зазначення ціни замовленого товару Продавець повідомляє Покупцеві про підтвердження Замовлення за скоригованою ціною або анулювання Замовлення.
6.3. Ціна товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна замовленого Покупцем товару не підлягає зміні.
6.4. Доставка, повернення та оплата товару відбувається Покупцем згідно з умовами, зазначеними на сторінці сайту у розділі https://lipashop.com «доставка та повернення».
Продавець має право надавати знижки на товар і встановлювати бонусну програму. Види знижок, бонусів, купонів, порядку та умов їх нарахування, зазначені на Сайті, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

7. Обмін і повернення Товару
7.1. Повернення товару відбувається відповідно до умов повернення, зазначених на Сайті на розділі https://lipashop.com «доставка та повернення».
7.2. Покупець має право відмовити в отриманому товарі та розірвати Договір купівлі-продажу відповідно до Закону України про захист прав споживачів на 14 календарних днів.
Повернути або обміняти товар можна в термін, встановлений Українським актом захисту прав споживачів, відправивши товар за адресою: Ліпунова Діана, НП - 345, Київ, +38067 844 44 00.
Повернутий товар повинен бути прикріплений до особисто заповненої заявки на повернення Товару з причиною повернення. Товар відвантажується за рахунок покупця.

Повернення товару належної якості: 7.3.1. Повернення товару хорошої якості можливе протягом 14 календарних днів з моменту його отримання за умови, що товар не був у використанні, а також зберігся: його зовнішній вигляд продукції, споживчі властивості, прикріплені етикетки, етикетки, етикетки і бирки, а також наявність фабричної упаковки. На упаковці не дозволяється ставити написи, адреси та інші речі.
7.3.2. У разі відмови Покупця від Товару згідно з 7.3.1. Продавець повертає йому вартість Товару за 5 (п'ять) днів з моменту отримання Товару. Повернення вартості Товару відбувається особі, вказаній у зворотній формі. Повернення коштів здійснюється шляхом перерахування коштів на банківську картку, зазначену в зворотному вигляді, виходячи з вартості товару на момент його покупки. Тільки вартість товару повертається покупцеві. Вартість відправки відшкодування оплачується Покупцем. Якщо покупець відправив пакет з поверненням Замовлення за рахунок одержувача, вартість доставки вираховується з суми повернення.

Повернення Товару неналежної якості: 7.4.1. Продукт поганої якості розуміється як продукт, який не може гарантувати, що його функціональні якості задовоєні. Різниця між дизайном, кольором або дизайном і описом на Сайті не є ознакою неналежної якості Продукту та/або неможливості його використання за призначенням.
7.4.2. Після отримання Замовлення не приймаються претензії щодо зовнішніх дефектів Товару, його кількості, повноти та виду продукції. 7.4.3. Якщо покупцеві було надано товар неналежної якості, покупець має право відповідно до Закону України про захист прав споживачів вимагати повернення сплачених грошей.
Продавець не несе відповідальності за несправності Товару, що виникли після передачі Покупцеві товару в результаті порушення Покупцем правил використання або зберігання Товару, дій третіх осіб або обставин непереборної сили.
Якщо помилка продавця спричинила повернення, повна вартість замовлення повертається покупцеві. Також Продавець Інтернет-магазину оплачує зворотне відвантаження товару. Помилково з Продавця/Інтернет-магазину мається на увазі: відправка іншої моделі; Надсилання іншого розміру невідповідність кольору моделі фото (наприклад: замість чорного плаття почервоніли). Це не враховує невідповідність відтінку одного кольору (яскраво-червоного - коралового), у зв'язку з тим, що на різних моніторах одне і те ж зображення може виглядати по-різному.

8. Конфіденційність та захист інформації 8.1 Персональні дані Користувача/Покупця обробляються відповідно до Закону України про захист персональних даних та Політики конфіденційності Компанії.
8.2 Персональні дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що регулюють законність бухгалтерського та податкового обліку, реклами. Термін зберігання та обробки персональних даних становить три роки.
8.3 Надаючи свої персональні дані під час реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі з метою просування Продавцем товарів і послуг.
8.4 Продавець має право відправляти інформаційні повідомлення, в тому числі рекламні, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача/Покупця за його згодою. Користувач/покупець має право відмовитися від отримання реклами та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, які інформують Користувача/Покупця про Замовлення та етапи його обробки, надсилаються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.
8.5 Продавець має право використовувати технологію Cookies. Файли cookies не містять конфіденційної інформації та передаються третім особам.
8.6 Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті в публічній формі.
8.7 Продавець має право записувати телефонні розмови з Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: запобігти спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої під час телефонних розмов, та/або її передачі третім особам, які безпосередньо не пов'язані з виконанням Замовлень, відповідно до Закону про українську інформацію.

9. Термін дії публічної оферти 9.1. Чинна публічна оферта набуває чинності з моменту прийняття Користувачем/Покупцем і діє до моменту відкликання акцепту публічної оферти.
9.2 Замовляючи Товари в Інтернет-магазині, Користувач погоджується з умовами цієї публічної опромови. Якщо ви не згодні з умовами продажу, користувач повинен негайно припинити користуватися послугою і покинути сайт https://lipashop.com

10. Особливі умови Продавець має право передавати свої права та обов'язки третім особам.
10.2. Інтернет-магазин і супутні послуги можуть бути тимчасово/частково або повністю недоступні через профілактичну роботу або з інших технічних причин.
10.3. Відносини між Користувачем/Покупцем і Продавцем підпадають під українське законодавство.
10.4. У разі запитань і претензій з боку Користувача/Покупця він зобов'язався зв'язатися з Продавцем за контактами, розміщеними на Сайті . Всі суперечки, які виникають, повинні вирішуватися шляхом переговорів. Якщо сторони не прийдуть до угоди, спір може бути переданий до судового органу згідно з чинним законодавством України.


Кошик
У кошику немає товару
Продовжити покупки
0